niedziela, 25 listopada 2012

Nic

Mogłabym spróbować napisać, dlaczego czuję się tak, a nie inaczej. Mogłabym olać wszelkie zasady służące uspójnieniu tekstu, puścić hamulce i wyrzygać ten strumień emocji. Mogłabym skakać od dygresji do dygresji, bo jak zwykle nie potrafiłabym się zbyt długo trzymać jednego tematu - zbyt wiele nakłada się na siebie całymi warstwami. Mogłabym postarać się wypunktować te wszystkie przygnębiające rzeczy i dzięki temu dojść jakoś do źródła problemu.

Sęk w tym, że doszłam do momentu, w którym już nic mi się nie chce. A najgorsze jest to, że jak ktoś pyta, co się stało, to nie umiem odpowiedzieć, bo nie wiem, co się stało. Jest po prostu źle.

A zresztą, kogo to obchodzi. Przepraszam, że przeszkadzam. Już wychodzę.

5 komentarzy:

 1. Czasem tak bywa...trzymaj się.

  Piosenka jest piękna.

  Chomik

  OdpowiedzUsuń
 2. To się przesilenie nazywa. Przesilenie tym, że nic się nie chce, a że się nie chce to się nie chce i tak w kółko, studia pewnie też są złe (ja jestem na etapie są do dupy, ale coś trzeba), poza tym słońca brakuje, jest zimno, smutno i jest no... źle. Nie ma powodu.
  Ale pocieszę cię tym, że to sinusoida, a zaraz mikołaj i może prawdziwa zimna przyjdzie, co nam humor trochę polepszy :)
  Kur... zima... opony O.O!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, święta... Żeby jeszcze móc sobie zrobić wolne na cały grudzień, by móc patrzeć przez okno, jak śnieżek pada i sobie pisać na lapku z kakaem pod ręką... <3

   Usuń
 3. Ohh, poor little sweet one... don't be sad, don't be mad. Get on the focus, be determined and still keep smile. ^^ Everythings gonna be OK. ^^"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh, zapomniałem się zwyczajowo podpisać pod własnymi słowami, więc przepraszam. Na pocieszenie słowa otuchy - trzymaj się.

   http://www.youtube.com/watch?v=-LCbflIPONM&list=PL6974548FE26ED9F3&index=1&feature=plpp_video   Dawid

   Usuń