niedziela, 5 października 2014

Make your own kind of music*

Miałam już mówić, że przejrzałam na oczy, dotknął mnie niebiański blask i jest mi dobrze, ale nie, jednak nie jest. Naprawdę się staram, ale im bardziej sobie wmawiam, że mam dużo powodów do szczęścia, tym bardziej w to nie wierzę.

W ramach akcji "żeby tylko się czymś zająć i nie użalać nad sobą", zaczęłam robić coś w stylu kart Bella Sara, tylko że nie tylko z magicznymi końmi i z cytatami, które wywarły na mnie wrażenie. Nobody cares**. Ale i tak je tu wrzucę.

Pewnie to wygląda tak, jakby obrazki nie miały kompletnie nic wspólnego z załączonymi do nich cytatami, ale dla mnie to ma sens i tylko to się liczy. Traktuję robienie tych kart jako rodzaj terapii, staram się codziennie robić jedną, a przy tej okazji przeglądać wszystkie i starać się wyciągać naukę z cytatów. Jak na razie wszystkie pochodzą z mojego kajeciku, w których spisywałam fragmenty czytanych książek... dopóki przestało mi się chcieć. Na chwilę obecną to kompletnie nic mi się nie chce. Nawet żyć, jeśli miałabym zabrzmieć melodramatycznie, ale to by brzmiało strasznie głupio i cheesy, więc tego nie powiem***.

Na dobranoc utwór, którym ostatnio katuję się niemal bez przerwy:

*Tytuł notki jest taki tylko dlatego, że przypomniała mi się taka piosenka, która leciała w którymś tam odcinku któregoś tam sezonu "Lost". Wow, kiedyś mi się chciało nawet seriale oglądać.
**Chyba czas zrobić na to odpowiedniego taga.
***Scheiße, już powiedziałam.

4 komentarze:

 1. Nie przesadzaj, te gwiezdnowojenne są nawet całkiem dopasowane. I ta ze słonecznymi królikami też, hoc raczej tylko dla tych, co czytali Adamsa.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Karty są śliczne.

  Chomik

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi nawet większość napisów do obrazków pasuje ;) Chyba najbardziej podoba mi się przedostatnia, z czerwonowłosą dziewczyną z kajdanami.
  W ogóle z tym Twoim "Nobody cares", to gdyby nikogo to nie obchodziło, to by ludzie tu nie wchodzili, nie czytali i nie komentowali, nie? ;P
  Pozdrawiam!
  An-Elenel

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpisuję się pod powyższymi komentarzami całym swoim serduszkiem ^^

  korano

  OdpowiedzUsuń